Нівелювання полу ціну уточнюйте Термiн виконання робіт - вiд 1 до 2 днів

Для чого потрібне нівелювання підлоги?

 

Нівелювання як геодезичний процес широко застосовується в багатьох сферах людської діяльності. Будівництво об’єктів житлового та нежитлового фондів — не виняток. У даній галузі затребуване нівелювання підлог, плит та інших поверхонь. Завдяки застосуванню високоточного обладнання можна зробити підлогове покриття ідеально рівним.

Багато хто з власників не поспішає користуватися послугами професійних інженерів-геодезистів, вирівнюючи підлогу за допомогою будівельного рівня. Дійсно, поверхня може здаватися візуально рівною. Однак по закінченню ремонту або при введенні будівлі в експлуатацію всі нерівності відразу ж виявляються, що особливо критично для промислових споруд, де рівна підлога — запорука безпечної та правильної роботи підприємства.

Для вирівнювання підлогового покриття застосовується нівелювання підлоги по квадратах. Це дозволяє в стислі терміни і з максимальною точністю визначити всі погрішності в кожному з квадратів. Виявлений ступінь перевищення проектних значень легко згладжується. Характерною особливістю процесу є вимога до кваліфікації інженера. Вона повинна бути високою. Не менш важливий і досвід роботи фахівця. Організація «Геоспектр-7» здійснює всі види геодезичних вишукувань. Штат співробітників складається з першокласних та досвідчених майстрів своєї справи. Зателефонуйте нам, щоб домовитися про умови співпраці!