Встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ціну уточнюйте Термiн виконання робіт - вiд — до —

Розмежування земельних ділянок: особливості процесу

 

Під межування землі розуміють землевпорядні роботи, які спрямовані на фактичне встановлення, зміну, закріплення меж, а також їхнє відновлення. Поряд із межами описуються такі ключові характеристики місцевості, як розмір, форма і площа. Отримані відомості про параметри і проведені лінії детально документуються. Результатом процесу розмежування є межовий план території — важливий кадастровий документ, що має юридичну силу. Тому здійснення даної процедури краще надати сертифікованим компаніям, які мають у штаті висококласних фахівців і мають у своєму розпорядженні необхідні вимірювальні прилади.

Для чого це потрібно?

Як і більшість землевпорядних документів, межовий план неодмінно знадобитися в разі будь-яких угод щодо землі. При відсутності паперів, що підтверджують розмежування, будь-які дії є незаконними. Як наслідок, можна залишитися без коштів і без права власності. Проведення даної процедури необхідне в разі:

  • уточнення площі й визначення кордонів;
  • оформлення земельних ділянок у власність;
  • перерозподілу земель — створення нових ділянок шляхом встановлення нових кордонів. Цей процес передбачає процеси щодо:
  • розділу земельних ділянок;
  • об’єднання земельних ділянок;
  • уточнення пайової участі власників.

Провести роботи з розмежування території можна в профілактичних цілях. Це прекрасний спосіб отримати достовірну інформацію про наділи, якими ви дійсно володієте, за невелику ціну. Може виявитися, що у вашому положенні знаходиться менше землі, ніж повинно бути насправді. Ще одна перевага: впевненість в законності своїх дій. При необхідності можна легко довести свою правду в суперечці із сусідами, при намірі звести споруду спланувати будівництво буде в рази простіше.

Етапи розробки та її вартість

Попри те, що розробка проекту межування території — обов’язок місцевих органів влади, муніципалітет може навмисно затягувати процедуру розбивки земельної ділянки. Щоб уникнути проблем, пов’язаних із проведенням землевпорядних робіт, варто відразу звернутися до фахівців.

Компанія «Геоспектр-7» пропонує своїм клієнтам зробити всі роботи якісно і «під ключ». Сказати однозначно, скільки коштує той чи інший комплекс послуг, досить складно. Багато в чому вартість залежить від специфіки кожного конкретного випадку. Тому на початковому етапі ми розраховуємо ціну робіт і збираємо всі необхідні дозвільні папери. Далі вивчаємо проектно-технічну і нормативну документацію, щоб отримати вичерпні відомості про територію. Отримавши дозвіл на проведення робіт і проаналізувавши здобуту інформацію, наша команда приступає до польового етапу, де здійснює геодезичні дослідження. На камеральній стадії з отриманих даних складається межовий і топологічний план. Завершальним етапом є подача розробленої документації до відповідних органів для реєстрації внесених змін.