Маркшейдерські роботи ціну уточнюйте Термiн виконання робіт - вiд 1 до 2 днів

Маркшейдерські роботи

 

Інженерні вишукування проводяться не тільки для проектування, будівництва і експлуатації наземних об’єктів, а й для виконання підземних робіт. В цьому випадку здійснюються маркшейдерські роботи , якими займаються ліцензовані фахівці з відповідним обладнанням.

Що таке маркшейдерські роботи?Супровід при будівництві

Основною метою цих геодезичних робіт є підземні просторово-геометричні вимірювання для визначення стану і положення об’єктів. При необхідності вони виконуються із захопленням певних ділянок поверхні. За результатами складаються карти, схеми і плани, які використовуються для проведення робіт нижче рівня землі.

Для чого потрібна і чим корисна ця послуга?

Дослідження проводяться для збору інформації, яка впливає на зведення та експлуатацію підземних об’єктів, вилучення гірських порід і т. п. В ході процедури виконуються розрахунки і побудови, необхідні для проектування, будівництва, реконструкції або використання об’єктів. Дана послуга дозволяє проконтролювати процес зведення споруди та при необхідності внести своєчасні корективи.

У яких випадках необхідні маркшейдерські роботи?

Послуга необхідна для розробки наступних заходів:

  • супроводу гірничодобувної промисловості;
  • будівництва тунелів і метрополітену;
  • зведення підземних об’єктів та інженерних комунікацій.

В ході робіт виконується розбивка осей будівлі, підраховуються обсяги витягнутої породи, визначаються координати підземного будівництва, контролюються гірничі відводи і багато іншого. Також під час зйомок визначається або уточнюється положення заданого споруди щодо інших об’єктів. Фактично, будь-яка промислова і господарська діяльність нижче рівня землі вимагає геодезично-маркшейдерських робіт.

Види робіт

Маркшейдери виконуються різні типи робіт з горизонтальною і вертикальною зйомкою наступних видів:

  • нівелірній;
  • теодолітній;
  • тахеометричній;
  • мензульній.

Також в залежності від призначення знімання діляться на кілька типів – підземна в виробках, підземна в бункері, поверхні над підземним об’єктом і відкритих майданчиків-сховищ матеріалів.

Порядок виконання послуги

Роботи виконуються наступним чином:

  1. Підготовчий етап з оформленням замовлення, укладенням договору і складанням плану робіт.
  2. Польовий етап з виїздом фахівців на місцевість, вивченням об’єкта і виконанням необхідних розрахунків і зйомок.
  3. Камеральний етап з обробкою отриманих даних і складанням підсумкової технічної документації.

Умови і вартість надання послуги

Для замовлення послуги необхідно надати креслення майбутнього об’єкта і інші наявні матеріали. Ціна робіт визначається індивідуально в залежності від їх обсягу та специфіки. З орієнтовною вартістю можна ознайомитись на нашому сайті.

Залежно від цілей після закінчення роботи клієнтові надаються актуальні дані у вигляді схем і топографічних карт, креслень з необхідними поясненнями, списків координат об’єкту і інших видів технічної документації.

Відповіді на типові запитання

Скільки часу буде потрібно?

Терміни виконання роботи залежать від особливостей об’єкта і в більшості випадків складають 1-2 дня. Заявка на послугу обробляється в день звернення і вже на наступний день отримує статус «в роботі».

Які гарантії надаються?

Наша компанія має багаторічний досвід роботи і ліцензії на всі види послуг, що надаються. У нас працюють досвідчені інженери, і використовується сучасне відкалібровані обладнання. Наші ліцензовані фахівці працюють в найскладніших умовах, неухильно дотримуючись вимог правил техніки безпеки. Тому ми з упевненістю гарантуємо високу якість послуг і законність підсумкової документації. А також на будь-якому етапі готові надати детальну консультацію і дати відповіді на всі виниклі питання.