Кадастрові роботи от 6000 грн Термiн виконання робіт - вiд 1 до 3 месяцев

Кадастрові роботи: в чому суть?

Практично кожен власник землі стикається з необхідністю отримання кадастрових послуг. Вони дають можливість повноцінно розпоряджатися ділянкою після приватизації. Для цього необхідно правильно оформити технічну документацію по наділу. Оскільки така діяльність вимагає високої точності і кваліфікації, займатися нею можуть тільки сертифіковані інженери.

Що таке кадастрові роботи?

Кадастрові послуги являють собою комплекс інженерно-геодезичних та землевпорядних робіт. Заходи включають в себе збір та систематизацію даних про об’єкт. І передачу оформлених документів до відповідного органу, який здійснює облік землі. Таким чином, дана процедура дозволяє надати правовий статус об’єкту.

Для чого потрібна послуга?

Землевпорядні роботи націлені на наступне:

 • збір та аналіз інформації про земельну ділянку;
 • документування даних про стан об’єктів нерухомості;
 • різні види земельних відносин – приватизацію, оренду, купівлю-продаж.

Чим корисна і в яких випадках необхідна послуга?

Основне призначення послуги – отримання кадастрового номера земельної ділянки. Це індивідуальний цифровий код, який присвоюється після реєстрації наділу, і дозволяє знайти інформацію про нього на кадастровому плані України. Дана процедура необхідна в наступних випадках:

 • облік земельного фонду;
 • будівництво та реконструкція будівель і споруд;
 • реєстрація і продаж земельних наділів;
 • зміна меж або цільового призначення землі;
 • планування сівозміни, зняття і переміщення родючого шару грунту та інше.

Що входить в кадастрові роботи?

Основна частина землеустрою – кадастрова зйомка – проводиться безпосередньо на самій ділянці. Вона полягає у визначенні меж наділу по відношенню до сусідніх ділянок, координат поворотних точок, обмежень та іншого. Після чого дані польових вимірів використовуються для розробки необхідної землевпорядної документації. Наприклад, стають основою для складання плану і внесення даних про ділянку в Кадастр Землі України.

Порядок виконання

Після проведення геодезичної зйомки та оформлення відповідної документації запускається процедура присвоєння унікального номера. Це відбувається наступним чином:

 1. Укладення договору з компанією.
 2. Проведення всіх необхідних замірів.
 3. Виготовлення технічної документації.
 4. Узгодження техдокументації з Держгеокадастром і суміжниками.
 5. Отримання виписки з держкадастру України.

Умови роботи і вартість кадастрових робіт

Для замовлення послуги необхідно надати всі наявні матеріали по земельній ділянці. Вартість кожного проекту визначається індивідуально і стартує від 6000 грн. Точний розрахунок ціни на кадастрові роботи проводиться після ознайомлення з поставленим завданням.

Фахівці нашої компанії пропонують наступний перелік послуг:

 • уточнення і зміну меж земельного наділу;
 • підготовку кадастрового плану та іншої землевпорядної документації;
 • подачу документів в Земельний кадастр з оформленням особистого номера;
 • реєстрацію земельної ділянки.

Що надається клієнтові

Після закінчення процедури замовник отримує повний пакет документів по своїй ділянці. Землевпорядна документація включає в себе нормативно-правові та технічні документи. Вона дозволяє оформити право власності на землю, а також купувати, продавати і приватизувати.

Ми націлені на повну розробку і оформлення технічної документації із землеустрою. Надання комплексних послуг «під ключ» дозволяє нашим клієнтам обходитися без звернення до інших інстанцій.

Відповіді на типові запитання

Який термін виконання замовлення?

Час виконання залежить від особливостей ділянки і наявного пакета документів. У середньому вона становить 1-3 місяці. При цьому обробка заявки на послугу здійснюється в день звернення. І вже на наступний день їй присвоюється статус «в роботі».

Які гарантії ви надаєте?

Завдяки кваліфікованому персоналу, потужної матеріально-технічній базі та багаторічному досвіду компанія «Геоспектр-7» гарантує високу якість робіт. Ми маємо всі необхідні ліцензії на послуги, що надаються. І готові проконсультувати вас на будь-якому етапі.