Кадастрові номери ділянок ціну уточнюйте Термiн виконання робіт - вiд — до —

Навіщо потрібні кадастрові номери ділянок?

 

Кадастровий номер (КН) на землю являє собою своєрідний ідентифікаційний код, який присвоюється земельному наділу при постановці на облік до державного кадастру. Крім інформації про ключові параметри об’єкта (цільове призначення, площа, кордони) в КН також містяться відомості про землевласника. Важливо пам’ятати, що відсутність цифрового коду у власника свідчить про те, що земля не була зареєстрована у відповідних інстанціях. Тому ніякі операції з такою земельною ділянкою проводити не можна. Наявність підтвердження про постановку на облік в Держгеокадастр знадобиться в наступних ситуаціях:

 

  • укладення договору купівлі-продажу;
  • передача в користування, в дар, у спадок;
  • оформлення права власності;
  • зміна цільового призначення;
  • проведення межування.

Крім того, за ідентифікаційним кодом можна перевірити достовірність інформації, яку надає землевласник при продажу наділу. Достатньо зробити запит на виписку до державного кадастру.

Кадастрові номери ділянок: процедура отримання

Даний код видається один раз і зберігається протягом усього періоду існування ділянки як цілісного об’єкта. Об’єднання, поділ земельної ділянки або його приватизація — єдині законні підстави для присвоєння нового КН. Перш ніж отримати цифровий код, необхідно подати на розгляд ряд паперів:

 

  • копія правовстановлюючого документа на землю, завірена нотаріусом;
  • копії всіх сторінок громадянського паспорта;
  • довідка про членство в садовому товаристві, якщо наділ знаходиться в такому товаристві;
  • пакет технічної документації щодо землеустрою певної території.

 

При підготовці техдокументації обов’язковою процедурою є проведення кадастрової зйомки земельної ділянки з точною прив’язкою до місцевості. Це необхідно для уточнення і узгодження меж, а також підписання відповідного акта з користувачами суміжних наділів. Отримані дані неодмінно повинні бути оформлені у вигляді файлу XML-формату, який вноситься в базу даних Держгеокадастру.

Наведений перелік паперів є орієнтовним і залежить від багатьох факторів. Компанія «Геоспектр-7» пропонує комплексне розв’язання питань, пов’язаних із кадастром. Завдяки багаторічній діяльності у сфері землеустрою, кваліфікованим фахівцям і націленості на результат наша компанія гарантує швидке і грамотне надання всіх послуг відповідно до Закону!