Кадастровий інженер ціну уточнюйте Термiн виконання робіт - вiд — до —

Кадастровий інженер

 

Багато людей стикаються з необхідністю оформити документи на землю або внести інформацію про неї в державний кадастровий реєстр. У цьому випадку та при необхідності в землеустрої з визначенням меж ділянки допоможе кадастровий інженер.

Хто такий кадастровий інженер?

Це сертифікований фахівець із землеустрою, який отримав відповідні дозволи та ліцензії на впровадження даного виду діяльності. Він виконує роботи з межування земель та встановлення відповідних знаків. А також займається підготовкою технічної документації на ділянку та передачею її на подальшу реєстрацію в державні органи.

Для чого необхідні і чим корисні послуги спеціаліста?

Послугами кадастрового інженера користуються як фізичні, так і юридичні особи, що потребують будь-якого землевпорядкування. Наприклад, оформлення плану ділянки з визначенням меж та координат, отримання документації для реєстрації в кадастрі та інше.

У яких випадках необхідний кадастровий інженер?

Послуги кадастрового інженера можуть знадобитись в таких випадках:

  • приватизація земельної ділянки;
  • отримання кадастрового номера;
  • зміна цільового призначення землі;
  • інвентаризація земельних ділянок;
  • купівля-продаж та оформлення спадщини;
  • розробка умов використання землі в оренді;
  • підтвердження права на будівництво на ділянці;
  • поділ або об’єднання ділянок власності;
  • вирішення земельних суперечок між сусідами.

Порядок виконання послуг

На початку спеціаліст має переконатися в наявності у замовника всіх необхідних документів на ділянку. Далі здійснюється детальний аналіз інформації щодо землі і технічне дослідження з усіма необхідними вимірами. Після чого спеціаліст встановлює межові знаки, складає необхідні плани та готовить пакет документів для передачі в державні органи обліку землі.

Умови та вартість надання послуг

Для замовлення послуги необхідно надати всі наявні документи по ділянці. Вартість робіт визначається індивідуально в залежності від мети землевпорядкування. З орієнтовною ціною подібних робіт можна ознайомитись на нашому сайті.

По закінченню роботи замовник отримує документи відповідно до договору, наприклад, актуальний топографічний план із позначенням меж ділянки.

Відповіді на часті питання

Скільки часу буде потрібно?

Терміни виконання робіт більшою мірою залежать від наявного пакета документів. Заявка на послугу обробляється в день звернення і вже наступного дня отримує статус «в роботі».

Які гарантії надаються?

Наша компанія має багаторічний досвід роботи та ліцензії на всі види послуг, які ми пропонуємо. У нас працюють кваліфіковані інженери, які обізнані із законодавством в земельній, містобудівній, цивільній та інших сферах діяльності. А також володіють навичками роботи з відповідними приладами та обладнанням. Тому ми з впевненістю гарантуємо високу якість послуг. Та на всіх етапах готові надати детальну консультацію з відповідями на всі ваші питання.