Кадастрова зйомка ціну уточнюйте Термiн виконання робіт - вiд — до —

Особливості кадастрової зйомки

 

Будь-якому землевласнику, чи то приватна особа, чи то велика організація, при плануванні різних операцій з наділом, що їй належить, може знадобитися кадастрова зйомка, що являє собою комплекс геодезичних досліджень для створення спеціалізованої карти місцевості. Такий документ необхідний для внесення досліджуваної території до відповідного реєстру, при процедурі межування або при фіксуванні змін меж, що відбулися.

Результатом досліджень є докладна конфігурація наділу із зазначенням його точної площі. Також в документ вносяться всі споруди, розташовані на майданчику, особливості рельєфу, елементи ландшафту та місце розташування землеволодіння по відношенню до інших об’єктів, що вже стоять на обліку. Від топозйомки дана процедура відрізняється тим, що не має планово-висотного обґрунтування і не підходить для складання будівельних проектів.

Які дані отримує замовник?

Професійно виконана кадастрова зйомка земельної ділянки надасть наступну інформацію:

 

  • Форма, обриси і інші особливості території, а також її площа.
  • Позначення зовнішніх меж з суміжними наділами.
  • Координати поворотних точок і дистанції між ними.
  • Отримання кадастрового номера.
  • Контури об’єктів, розташованих на даній місцевості і т.п.

 

Висококваліфіковані геодезисти компанії «Геоспектр-7» зроблять відповідні дослідження з використанням точного обладнання, що дозволить отримати необхідні дані з точністю до міліметра.