Вимір обсягу сипучих матеріалів ціну уточнюйте Термiн виконання робіт - вiд 1 до 2 днів

Для чого необхідно вимір обсягу сипучих матеріалів?

 

Зведення будь-якого будівельного об’єкта, гірничодобувна діяльність, сільське господарство, а також багато інших галузей не обходяться без певних земляних робіт, транспортування або зберігання різноманітних речовин. Особлива увага приділяється їх обліку на складах, причому, як відкритих, так і тих, що являють собою окремі закриті приміщення. Для цього проводиться вимір об’єму сипучих матеріалів, що дозволяє виконати максимально точну ревізію їх запасів.

Дана процедура відрізняється високою точністю, при цьому допустима похибка в 1-3%. Якщо ж ця величина більше, то наступні розрахунки витрат трудової сили на переміщення речовин, що зберігаються, можуть виявитися помилковими і привести до фінансових втрат.

Як проводиться контроль?

Регулярно контролювати слід такі матеріали:

  • Щебінь, цегляні блоки і звичайні цеглини, пісок та інші будівельні елементи.
  • Труби, зроблені з чавуну.
  • Лісозаготівлю, вугілля, різні типи руди і подібну сировину.
  • Аграрну продукцію – зерно, картоплю, цукор і т.п.

Виміри проводяться за допомогою тахеометрів, лазерного 3D сканування, безпілотників, ехолокаторів та інших методів. До будівництва найчастіше залучена геодезична зйомка, що надає дані щодо поверхні майданчика, на якому будуть зберігатися матеріали, а також щодо поверхні безпосередньо сипучих елементів. Звернувшись до інженерів-геодезистів «Геоспектр-7», ви гарантовано уникнете помилок у вимірах і зайвих витрат при виконанні робіт.