Зміна меж земельної ділянки ціну уточнюйте Термiн виконання робіт - вiд — до —

Коли необхідно фіксувати зміну меж земельної ділянки?

 

При уточненні фактичних розмірів території нерідко виникають відхилення від величин, зазначених в початковій документації. Такі розбіжності унеможливлюють різні операції з наділом, що знаходиться в приватній власності, чи то його продаж або здача в оренду, а також не дозволяють законно вести на ньому забудову.

Якщо мала місце зміна меж земельної ділянки, необхідно в обов’язковому порядку внести коригування у відповідну документацію. Своєчасне фіксування конфігурації, що змінилася допоможе уникнути маси неприємностей на зразок судових тяжб із сусідами суміжних наділів.

 

У яких випадках потрібна?

 

Дана процедура може знадобитися, якщо:

  • Запис у кадастр з самого спочатку був зроблений з помилкою. В даному випадку компанія, яка допустила помилку, зобов’язана заново провести заходи щодо межування і надати оновлений кадастровий план.
  • Власник самостійно ініціював поділ землеволодіння на кілька частин або відбулося об’єднання земельних ділянок, що також потребують межових робіт.
  • Потрібно уточнити зазначені в документах відомості.

 

Інженери-геодезисти і землевпорядники «Геоспектр-7» грамотно зафіксують будь-які перетворення, що стосуються конфігурації або площі вашого землеволодіння, з наданням всіх необхідних документів та дозволів.