Виконавча зйомка земельної ділянки від 2000 грн Термiн виконання робіт - вiд 1 до 2 днів

Що передбачає виконавча зйомка земельної ділянки?

 

Виконавча зйомка земельної ділянки проводиться з метою встановлення фактичних меж наділу і визначення якості винесення їх в натуру. Разом з тим ця процедура дає можливість перевірити відповідність конкретної земділянки проекту забудови. Тут виконавча зйомка тісно пов’язана з межуванням, яке допомагає:

 

  • визначити реальні контури землі;
  • узгодити їх з власниками суміжних наділів;
  • відновити рубежі, якщо вони були загублені;
  • обчислити розмір і площу земельної ділянки;
  • закріпити межі документально.

 

Проведення геодезичного дослідження території забудови — важливий процес, який дозволяє уникнути багатьох проблем, пов’язаних з накладенням рубежів між сусідніми земділянками. Крім того, вивчення місцевості допоможе з’ясувати місцепребування вже наявних комунікацій та інших об’єктів, що зменшить ризик перетину нових і старих систем.

Довіряти виконання подібних заходів варто тільки професійним геодезистам з компанії «Геоспектр-7». У своїй роботі наші фахівці використовують високоточні прилади, що забезпечують точність вимірювання до міліметра. А завдяки величезному досвіду й орієнтації на результат ми гарантуємо успішне вирішення навіть найскладніших ситуацій. Зателефонуйте нам — порадимо, підкажемо, допоможемо!