Виконавча схема котловану ціну уточнюйте Термiн виконання робіт - вiд — до —

Як складається виконавча схема котловану?

 

У перелік будівельно-технічної документації будь-якого об’єкту, що зводиться, обов’язково входить виконавча схема котловану, оформленням якої повинні займатися тільки досвідчені інженери. Від того, наскільки міцною і грамотно спроектованою буде основа, залежить надійність майбутньої споруди.

Оформляється документ після того, як буде проведена геодезична зйомка, що допомагає детально розглянути встановлені мітки і визначити, наскільки вони відповідають проекту. Оптимально, щоб схема складалася тими ж фахівцями, які проводили контрольну зйомку.

Які дані відображаються в схемі?

Схематичне зображення котловану, зроблене інженерами, демонструє фактичні розміри земляної споруди. При цьому, значення фіксуються над розмірними лініями, а ті величини, які були заплановані проектом,  — під ними.

Також в документі враховуються укоси та інші особливості котловану. У спеціальну примітку виноситься інформація про кількість ґрунту. В окремій табличці також указується назва об’єкта, дані про стадію будівельних робіт, назва компанії, яка зробила документацію і т.п. Всі необхідні відомості, а також гарантію професійно і оперативно виконаних послуг ви отримаєте у фахівців організації «Геоспектр-7».