Інженерні вишукування — Буріння трьох свердловин по 10 м 18000 грн Термiн виконання робіт - вiд 1 до 2 днів

Інженерні вишукування — Отримання відомостей щодо грунту за допомогою буріння трьох свердловин по 10 м

 

Обов’язковим підготовчим етапом будівельних робіт є інженерно-геологічні вишукування, в комплекс яких неодмінно входить вивчення ґрунтів як основи під майбутні споруди. Крім фізико-механічних властивостей ґрунту також досліджуються підземні води, які можуть привести до просідання або набухання ґрунту.

Детально вивчити всі фізико-геологічні процеси, що відбуваються в земляних шарах під ділянкою, де запланована забудова, допоможе буріння 3-х свердловин по 10 м, в ході якого відбираються всі потрібні проби.

Як правило, бурові роботи коштують досить дорого і є складним етапом підготовки до будівництва, оскільки вимагають спеціалізованого обладнання, а також висококласних фахівців. Проте, дослідження, проведені на їх підставі, дозволять безпомилково визначити тип фундаменту, убезпечать від просідання конструкції, появи води в підвалі, перекосу й інших проблем.

Інженерно-геологічні свердловини допомагають отримати інформацію про фактичний стан геологічного розрізу, склад ґрунту, його здатності просаджуватися, надавати корозійний вплив і т.п. Достатньою глибиною для таких досліджень вважається 10-15 метрів, що дає можливість детально вивчити верхні шари землі, які будуть стикатися з інженерними спорудами.