Інженерні вишукування ціну уточнюйте Термiн виконання робіт - вiд 1 до 2 днів

Інженерні вишукування: що це таке?

 

Перед початком зведення будь-якого об’єкта складається проектна документація, в перелік якої обов’язково включаються інженерні вишукування — сукупність вимірювань під будівництво, спрямованих на детальне вивчення споруджуваного об’єкта з точки зору його природних і техногенних характеристик, а також прогнозування його взаємодії з оточенням.

Будівельним роботам передують передпроектні вишукування, здатні надати всі необхідні дані про інженерно-геологічні умови майданчика, відведеного під забудову. Також попереднє дослідження допомагає спрогнозувати можливі зміни таких умов як безпосередньо в процесі спорудження будівлі, так і в ході її подальшої експлуатації.

Які дослідження можуть знадобитися?

Зведення або реконструкція об’єктів починається тільки після того, як будуть проведені наступні комплексні інженерні вишукування:

  • Геодезичні, що передбачають складання топографічного плану майданчика, без якого неможливе створення генплану і робочих креслень, вивчення рельєфних особливостей, планування ландшафтного дизайну.
  • Геологічні, що виконуються на ранніх етапах проектувальних робіт. Досліджується глибина залягання підземних вод, особливості ґрунту, що визначають тип фундаменту і т.п.

Складність геологічних умов визначає вартість необхідних випробувань, але завдяки професіоналізму співробітників компанії «Геоспектр-7» всі витрати будуть окуплені, адже їх результатом стануть законні документи і гранично точні прогнози.