Інвентаризація земель ціну уточнюйте Термiн виконання робіт - вiд — до —

Інвентаризація землі

 

Децентралізація і нові повноваження територіальних громад за розпорядженням сільськогосподарськими угіддями виявила проблему відсутності якісної інформаційної бази земельних ресурсів. Тому інвентаризація землі дозволяє привести в порядок технічну документацію та ефективно управляти своєю територією.

Що таке інвентаризація землі?

Процедура представляє собою комплексний аналіз земельної ділянки з встановленням меж, координат, якісних характеристик та іншого. А також виявлення неврахованих земельних майданчиків або нецільового використання ресурсів.

Для чого потрібна і чим корисна ця послуга?

Інвентаризація землі дозволяє визначити і уточнити фактичні дані про стан земельних ресурсів. На їх основі складаються технічні документи, а вся отримана інформація заноситься в кадастровий реєстр. Виписка з нього є обов’язковим документом для проведення багатьох операцій з нерухомістю.

У яких випадках необхідна інвентаризація землі?

Процедура може ініціюватися як власником ділянки, так і представником місцевих органів влади. Вона проводиться в таких випадках:

  • виявлення невикористаних територій;
  • виявлення використання землі не за цільовим призначенням;
  • визначення точних координат і меж земельної ділянки;
  • реєстрація ділянки та внесення даних до земельного кадастру України;
  • уточнення раніше внесених в кадастрову карту даних по дільниці;
  • виправлення неточностей визначення меж земельної ділянки;
  • виявлення потенційних загроз для стану земельних ресурсів;
  • аналіз можливості передачі майданчика під будівництво або інший вид діяльності.

Види процедури

Проведення робіт з інвентаризації землі можливо стандартною інструментальною геодезичною зйомкою. Однак подібна процедура вимагає тривалого періоду часу. Тому все більшої популярності набуває сучасна високоякісна аерофотозйомка. Вона відрізняється значно меншими тимчасовими витратами і доступною вартістю. І дозволяє отримати якісний і максимально деталізований матеріал для розробки топографічних планів і т. П.

Порядок виконання послуги

Після ознайомлення з документами на землю і укладення договору наші фахівці виїжджають на місце і проводять необхідні зйомки і виміри. Після закінчення польового етапу робіт розробляється план земельної ділянки із зазначенням меж, координат і поворотних точок; кордонів суміжних територій; обмежень по землекористуванню та іншого.

Умови і вартість надання послуги

Для замовлення послуги необхідно надати нотаріально завірені копії документів про право власності на ділянку, а також копію паспорта та ідентифікаційного коду. Ціна послуги визначається індивідуально в залежності від її обсягу і особливостей. З орієнтовною вартістю робіт із землеустрою можна ознайомитися на нашому сайті.

Після закінчення роботи клієнту надається розроблена технічна документація на ділянку в паперовій та електронній формі. Залежно від цілей в пакет документів можуть входити матеріали досліджень, пояснювальна записка, кадастровий план ділянки, акт узгодження техдокументації та інше.

Відповіді на типові запитання

Скільки часу буде потрібно?

Терміни виконання робіт в основному залежать від наявного пакету документів. Заявка на послугу обробляється в день звернення і вже на наступний день отримує статус «в роботі».

Які гарантії надаються?

Наша компанія має багаторічний досвід роботи і ліцензії на всі види послуг, що надаються. У нас працюють кваліфіковані фахівці, які добре знають з чинним законодавством. Тому ми з упевненістю гарантуємо високу якість послуг і готові надати детальну консультацію і відповіді на всі виниклі питання.