Інженерний проект будинку від 300 грн/м2 Термiн виконання робіт - вiд 10 днів до

Інженерний проект будинку — запорука комфортного проживання і тривалої експлуатації

 

Інженерні мережі служать для задоволення потреби мешканців у комфортних умовах, а саме: наявності водопостачання, опалення, електрики і т.п. Саме тому до робочої документації в обов’язковому порядку додають інженерний проект будинку, який покликаний розв’язати всі нюанси щодо забезпечення життєдіяльності майбутньої житлової споруди.

При створенні даного документа проектувальники враховують розміри споруди, то, як вона буде розміщуватися стосовно центральних комунікаційних ліній, а також для чого призначена споруда і в яких умовах буде експлуатуватися. При цьому в документацію фахівцями додаються:

  • Поверховий план споруди.
  • Креслення водопроводу і каналізації.
  • Креслення опалювальної системи.
  • Схеми газопроводу.
  • Дані про систему електрифікації і т.п.

При складанні цієї частини проекту слід враховувати, що існують зовнішні мережі, які підключаються до загальних магістралей (електро-, газо-, водопостачання, зливові стоки і т.п.), а також внутрішні, до яких належать опалювальна та вентиляційна система, кондиціювання, обладнання сигналізації та ін.

Проектувальники компанії «Геоспектр-7» розроблять для вас високопрофесійну документацію, яка дозволить уникнути зайвих витрат по переробленню споруди.