Геодезична розбивка ціну уточнюйте Термiн виконання робіт - вiд 1 до 2 днів

Геодезична розбивка: для чого потрібна і як здійснюється?

 

Перед початком будівництва будь-якої будівлі чи споруди проводиться процедура винесення об’єкта в натуру згідно із затвердженим проектом. Геодезична разбивочная основа проводиться шляхом закріплення відповідних осей і точок на місцевості. І дозволяє чітко визначити місце розташування майбутньої будови.

Що таке геодезична розбивка?

Це наочний орієнтир, який необхідний для зведення будівлі або споруди. Всі подальші будівельні роботи ґрунтуються на докладно складену сітку об’єкта.

Для чого потрібна і чим корисна послуга?

Дана геодезична процедура дозволяє позначити на місцевості план будівництва об’єкта. Це дає можливість наочно оцінити масштаби робіт. І максимально точно слідувати розробленим проектом.

У яких випадках необхідна послуга?

Геодезична розбивка необхідна для проведення будівництва будинку, басейну, дороги та інші об’єкти. Вона полегшує проведення будівельно-монтажних робіт і дозволяє уникнути відхилень від прийнятих проектних рішень. Проведення високоякісної топознімання вимагає значного досвіду і кваліфікації. Тому подібні послуги можуть надавати тільки сертифіковані фахівці.

Що входить в створення геодезичної розбивочної основи?

Під час даної операції на місцевість переносяться точки кутів майбутньої конструкції. І закріплюються кілками, з’єднаними за допомогою стрічки або шнура. Кілочки встановлюються максимально міцно, в чіткій відповідності з проектними відмітками. Для роботи використовуються різні сучасні інструменти – теодоліти, тахеометри і т. Д.

Етапи і порядок виконання послуги

Роботи проводяться до закладки фундаменту в кілька етапів:

  • Організаційний. Прийом заявки, обговорення і узгодження вартості послуги, термінів виконання, матеріалів і способу кріплення осьових знаків.
  • Підготовчий. Початковий огляд, створення точної висотної і планової основ.
  • Підготовка документації. Розробка проектної документації для перенесення об’єкта на місцевість.
  • Розбивка на місцевості. Перенесення будівлі або споруди в натуру з вимірами відхилень від проекту, підготовка виконавчої документації.

види процедури

Розбивка може виконуватися різними способами:

  1. Методом прямокутних координат. Найбільш популярний метод, доцільний при нанесенні геодезичної основи способом «червоних ліній».
  2. Методом полярних координат. Оптимальний варіант процедури для споруд складної конфігурації.
  3. Застосуванням зарубок. Використовується на складній місцевості з річками, ярами і іншим.

Вартість і умови роботи

Для укладення договору на послугу необхідна наявність документів на земельну ділянку. Вартість робіт розраховується індивідуально і залежить від особливостей проекту. Точний розрахунок ціни проводиться після ознайомлення із замовленням. При цьому ми пропонуємо оптимальне співвідношення «ціна – якість» послуг. І працюємо швидко, ефективно і професійно.

Що надається клієнтові за послугою

Клієнту надається точна геодезична разбивочная основа на місцевості. І оформлені документи для різних інстанцій – сертифікат розбивки і відображення місця розташування орієнтирів.

Відповіді на типові запитання

Який термін виконання замовлення?

Час виконання робіт залежить від особливостей ділянки і наявного пакета документів. У середньому становить 1-2 дня. Уже в день звернення ви отримуєте повну інформацію по своїй заявці. А на наступний день інженери компанії приступають до вирішення питання.

Які гарантії ви надаєте?

Компанія «Геоспектр-7» має в своєму розпорядженні всі необхідні ліцензії. Це означає, що всі послуги виконуються з дотриманням усіх нормативних актів. В арсеналі – високоточне обладнання та багаторічний досвід вирішення питань будь-якої складності. Чи готові проконсультувати по виниклих питань на будь-якому етапі роботи.