Генплан забудови стоимость уточняйте Термiн виконання робіт - вiд 3 до 6 месяцев

Генплан забудови земельної ділянки

 

Стратегію розвитку будь-якого населеного пункту визначає генеральний план забудови території. Він розробляється з урахуванням поточної ситуації та майбутніх потреб даної громади. Саме тому проєкт обов’язково проходить громадські слухання за участю всіх зацікавлених сторін.

Зміни до основного містобудівного документа можуть вноситися не частіше, ніж один раз на п’ять років. Це дозволяє врахувати нові інтереси та потреби громади, зважаючи на останні тенденції розвитку технологій та промисловості та інше. Наприклад, необхідність у нових громадських просторах, об’єктах бізнесу або приватизації землі.

Призначення генплану міста

Основною метою розробки генерального плану території є безпека населення та забезпечення необхідних екологічних та санітарно-гігієнічних умов проживання. Крім того, серед основних завдань документу:

  • визначення меж землекористування, зон житлової та промислової забудови;
  • визначення меж режимних об’єктів та територій під особливою охороною;
  • розвиток транспортної та інженерної інфраструктури;
  • збереження ландшафтів та об’єктів історико-культурної спадщини.

Генеральний план міста відображає всі лінії регулювання забудови, вулиць, доріг та задає граничну чисельність населення. Документ дозволяє інвесторам планувати участь у майбутніх проєктах, орієнтуючись на затверджену містобудівну документацію.

У свою чергу генеральний план забудови земельної ділянки дозволяє на законній підставі розпочати будівництво або інші роботи на її території. При цьому забороняється зміна цільового призначення землі, що не відповідає затвердженому документу.

Рекомендовано замовити генеральний план території в професійній компанії з експертами з різних напрямів. Оскільки такий документ буде відповідати всім вимогам державного законодавства та дозволить втілити перспективні проєкти розвитку населеного пункту.