Генеральний план забудови стоимость уточняйте Термiн виконання робіт - вiд 3 до 6 месяцев

Генеральний план забудови земельної ділянки

 

Генплан забудови відображає поточну ситуацію на заданій території. І перспективи її розвитку з урахуванням обраної стратегії і потреб населення. Оскільки зміни безпосередньо зачіпають всіх жителів, для обговорення даного плану проводяться громадські слухання.

Що таке генплан земельної ділянки?

Генеральний план земельної ділянки – містобудівний документ, відповідно до якого реалізується забудова, планування, перебудову і інші види освоєння території. Він відображає лінії забудови, вулиці, дороги і задає граничну чисельність населення. Також на генплан наносяться водойми, зелені насадження та інше. Документ дозволяє потенційним інвесторам приймати рішення по майбутнім проектам. І на законних підставах приступати до будівництва або інших робіт на заданій території.

Для чого потрібна послуга?

Розробка даного документа дозволяє запланувати зведення нових будівель, об’єктів інфраструктури, приватизацію земель та інше. Він враховує як тенденції розвитку нових технологій, так і нові потреби суспільства. Оскільки зміни в генплан можуть вноситися не частіше, ніж один раз в п’ять років, необхідно максимально раціонально визначити стратегію розвитку території.

Чим корисний і в яких випадках необхідний генплан?

Розробка генерального плану дозволяє забезпечити безпеку і всі необхідні потреби населення. А також дотримання екологічних та санітарно-гігієнічних норм. При розробці генплану наші фахівці максимально враховують побажання замовника. При цьому документ виконується у відповідності з усіма діючими законодавчими нормами України.

Що входить в генплан?

Даний юридичний документ виконується відповідно до вимог ДБН Б. 1.1-15 2012 «Склад та зміст генерального плану». І відображає наступну інформацію:

  • межі землекористування та цільове призначення землі;
  • площа житлової та промислової забудови;
  • розташування охоронних територій і режимних об’єктів;
  • історико-культурні об’єкти, парки, водойми та інше;
  • поточну ситуацію і перспективи розвитку транспортної та інженерної інфраструктури.

Етапи і порядок виконання

Робота над документом ведеться наступним чином:

  1. Збір вихідних даних за схемою розташування та існуючого використання території.
  2. Розробка основного креслення генплану, поєднаного зі схемою планувальних обмежень.
  3. Оформлення пояснювальної записки з аналітичної частиною, обгрунтуваннями і пропозиціями.
  4. Внесення правок (при необхідності), громадські слухання проекту.

Вартість і умови роботи

Вартість розробки генерального плану розраховується індивідуально і залежить від масштабів проекту. При цьому всі наші послуги відрізняються оптимальним співвідношенням «ціна – якість». З огляду на важливість документа і великий вплив на розвиток території, для його розробки потрібно залучати надійних фахівців. Сертифіковані інженери нашої компанії мають величезний досвід робіт різної складності. І готові оперативно взятися за ваш проект.

Що надається клієнтові за послугою

Розроблений нами пакет документів – генплан і пояснювальна записка – відповідають усім діючим законодавчим нормативам України. У ньому враховані санітарні норми, природоохоронні обмеження, інвестиційні пропозиції та побажання жителів з благоустрою території.

Відповіді на типові запитання

Який термін виконання замовлення?

Час виконання робіт залежить від розмірів і особливостей території. У середньому вона становить 3-6 місяців. Уже в день звернення заявку обробляє наш фахівець, щоб дати чіткі відповіді на всі питання, що стосуються термінів і вартості.

Які гарантії ви надаєте?

Всі роботи виконуються точно в термін і відповідно до законодавчої бази. Завдяки кваліфікованому персоналу, високоточного обладнання та багаторічному досвіду компанія «Геоспектр-7» гарантує високий результат. Ми маємо всі необхідні ліцензії на послуги, що надаються. Відкриті до діалогу на всіх етапах роботи.