Генеральний план земельної ділянки цену уточняйте Термiн виконання робіт - вiд — до —

Що потрібно знати про ГПЗД?

 

Комплексний документ, який містить відомості про ландшафті, розташуванні будівель, доріжок, зелених насаджень та інших елементів, називається генеральним планом земельної ділянки. Генплан наділу дозволяє правильно спланувати будівництво і дотримати будівельні норми. В якості основи для складання проекту використовується топозйомка в масштабі 1: 500. Крім топоплану при розробці креслень застосовується ряд інших картографічних матеріалів, наприклад, план кадастрової зйомки.

Генплан земельної ділянки є підставою для отримання дозволу на будівництво житлових будинків, нежитлових споруд та прокладання інженерних мереж. Оскільки до об’єктів різного призначення пред’являються окремі вимоги і правила зведення. Крім того, ГПЗУ враховує геологічні особливості ділянки, без яких неможливо побудувати безпечну будівлю.

Де отримати ГПЗД?

Затвердити ГПЗУ, отримати дозвіл на його складання можна тільки в органах з містобудування та архітектури. Розробку ж проектної документації можна доручити землевпорядній компанії, яка має на це ліцензію. Щоб генеральний план ділянки взяли на розгляд, необхідно надати пакет документів:

  • заяву з проханням про видачу;
  • папір, що підтверджує право власності на земельну ділянку і споруди, розміщені на ньому;
  • завірені копії кадастрових паспортів будівель та кадастрового плану;
  • топографічний план місцевості
  • опис змін, які будуть зроблені на ділянці.

Наведений список неточний, і набір подаються паперів залежить від конкретного випадку. Тому щоб не думати про те, як і де отримати ГПЗУ, краще відразу доручити складання документації спеціалізованим компаніям.