Геологія ділянки — Буріння двох свердловин по 8 м від 9000 грн Термiн виконання робіт - вiд 1 до 2 днів

Буріння 2-х свердловин по 8 м

 

Проведення геологічних вишукувань перед будівництвом будинку або котеджу вимагає ретельного вивчення грунту майданчика. Для цього пропонується послуга буріння 2-х свердловин по 8 м. Професійно виконане дослідження дозволяє прийняти правильні проектні рішення і уникнути потенційних проблем з майбутнім будинком.

Що таке буріння 2-х свердловин по 8 м?

Дана послуга являє собою буріння двох свердловин на задану глибину з відбором проб грунту і проведенням лабораторних досліджень його властивостей.

Для чого потрібна і чим корисна ця послуга?

Буріння на майданчику будівництва необхідно для таких цілей:

 • визначення типу і стану грунту;
 • аналізу просідання та інших властивостей;
 • визначення розташування підземних вод;
 • дослідження природних умов місцевості.

Таким чином, послуга дає можливість на підставі отриманих даних прийняти зважені проектні рішення про матеріали і конструкцію будівлі.

У яких випадках необхідно буріння 2-х свердловин по 8 м?

Роботи проводяться в якості одного з етапів інженерних вишукувань перед зведенням або реконструкцією будь-якого будівельного об’єкта. А їх оформлений у вигляді звіту результат входить до переліку обов’язкових документів для видачі дозволу на будівництво.

Види робіт

Залежно від цілей і складності буріння роботи виконуються різними методами:

 • обертальним;
 • ударно-канатним;
 • вібраційним.

Якщо на майданчику спостерігається поєднання порід зі значними відмінностями фізико-хімічних властивостей, може застосовуватися комбіноване буріння.

Порядок виконання послуги

Після оформлення замовлення наші фахівці виконують наступні роботи:

 1. Вивчають майданчик, відведений під забудову.
 2. Розбивають і бурять свердловини, виконують відбір проб грунту.
 3. Проводять лабораторні аналізи проб на фізичні, механічні та хімічні властивості.
 4. Складають заключний технічний звіт з рекомендаціями щодо будівництва і безпеки будівлі.

Всі роботи виконуються з використанням сучасних перевірених технологій і дбайливим ставленням до навколишнього ландшафту.

Умови і вартість надання послуги

Для замовлення послуги необхідно надати всі наявні матеріали по майданчику. Ціна робіт визначається індивідуально в залежності від їх обсягу та складності. Середня вартість послуги – від 9000 грн.

Після закінчення робіт замовник отримує повний технічний звіт з результатами досліджень майданчика для прийняття подальших проектних рішень.

Відповіді на типові запитання

Скільки часу буде потрібно?

Терміни виконання робіт залежать від особливостей майданчика і зазвичай складають 1 день. Заявка на послугу обробляється в день звернення і вже на наступний день отримує статус «в роботі».

Які гарантії надаються?

Наша компанія має багаторічний досвід роботи і ліцензії на всі види послуг, що надаються. У нас працюють кваліфіковані інженери, і використовується сучасне бурове і лабораторне обладнання. Тому ми з упевненістю гарантуємо високу якість послуг і на будь-якому етапі готові надати детальну консультацію з відповідями на всі виниклі питання.