Геологія і геодезія ціну уточнюйте Термiн виконання робіт - вiд 1 до 2 днів

Геологія і геодезія ділянки — обов’язкові етапи будівництва

 

Проектувальним, а тим більше — будівельним роботам обов’язково передують такі заходи, як геологія і геодезія, які допомагають виявити особливості ділянки забудови, зробити прогноз стійкості будівлі та інші важливі відомості.

Геодезичні дослідження мають свої особливості. Вони призначені для визначення внутрішньої структури і форм місцевості, де заплановано спорудження будівлі. Інженери виконують потрібні виміри ділянки, виносять в натуру спроектоване спорудження, спостерігають за ходом будівництва, щоб вчасно зафіксувати і виправити можливі відхилення від проекту.

Для своїх досліджень геодезисти компанії «Геоспектр-7» використовують високоточні прилади, що дозволяють детально вивчити рельєф території, врахувати в розрахунках всі його перепади. Також фахівцями враховується загальна комунікаційна мережа місцевості.

При геологічних роботах детально розглядається ґрунт і води. Завдяки аналізу складу ґрунтів обирається оптимальний тип фундаменту, даються рекомендації щодо необхідності його додаткового зміцнення, прогнозується потенційна нестабільність ґрунту і т.п. Без таких заходів неможливо створити правильний проект і розраховувати на стійкість і тривалу експлуатацію споруди.