Геологічні роботи Буріння 2-х свердловин по 8 м від 9000,00 грн Термiн виконання робіт - вiд 1 до 2 днів (геологічний звіт до 14 днів)

Геологічні роботи: в чому суть?

 

Часто буває, що недавно зведена будівля починає деформуватися. Тріщини на стінах, перекоси, просідання, підтоплення підвалу, поява вогкості та цвілі — все це явні ознаки того, що перед початком будівництва геологічні роботи або не проводилися, або були виконані неякісно. Якісно проведена геологорозвідка дозволяє отримати актуальні відомості про такі властивості ґрунту, як:

  • опорна здатність;
  • глибина промерзання;
  • наявність водоносного горизонту і глибина його залягання;
  • склад пластів порід і насиченість порожнечами;
  • особливості рельєфу.

Втім, наявність достовірної інформації щодо особливостей ґрунту не є 100% гарантією від деформацій в майбутньому. Важливий момент — вміння правильно аналізувати дані та складати на їх основі прогноз про стан грунтів після зведення об’єкта, який повинен бути неодмінно вказаний в технічному звіті. Щоб уникнути можливих проблем, варто звернутися за допомогою до фахівців компанії «Геоспектр-7». Наша команда професіоналів виконує всі роботи точно, акуратно і з використанням сучасного обладнання. Тому з компанією «Геоспектр-7» будь-яке будівництво буде успішним!

Як виконуються геологічні роботи в Дніпрі?

Серед інших завдань, які розв’язуються в ході виконання геологорозвідки, окреме місце займає технічне та економічне обґрунтування будівництва. Оскільки через особливості конкретної ділянки вартість зведення будівлі може вирости в кілька разів, проведення подібних досліджень здійснюється в кілька етапів:

  • підготовчий. Передбачає вивчення архівних та нормативних документів, складання плану подальших досліджень, а також отримання всіх необхідних дозвільних паперів;
  • польовий. На даному етапі здійснюється візуальне вивчення місцевості (рекогносцировка) і проводиться забір зразків грунту;
  • лабораторний. Тут виконується аналіз взятих зразків за допомогою високоточного обладнання та спеціального програмного забезпечення;
  • камеральний. Цей етап є заключним і передбачає обробку отриманих даних і формування звіту щодо виконаної роботи.

Потрібно зазначити, що геологія ділянки рідко проводиться відокремлено від інших видів вивчення місцевості. Як правило, такі заходи виконуються водночас із геодезичними та екологічними дослідженнями, які входять в комплекс інженерних вишукувань.