Геологічні вишукування під котедж від 7500,00 Термiн виконання робіт - вiд 1 до 10 днів

Геологічні вишукування під котедж — Будинок

Заміський будиночок — місце, де можна відпочити від міської суєти і відновити сили. Однак мрія про спокійний відпочинок може обернутися головним болем, якщо купивши ділянку під будівництво котеджу виявиться, що будувати на ньому не можна. Тому перед купівлею земельної ділянки варто провести геологію ділянки. Проведення цієї процедури дозволяє отримати точні відомості про такі властивості ґрунту, як:

  • коефіцієнт пучинистості й насиченість порожнечами;
  • ймовірність підтоплення;
  • глибина промерзання;
  • стійкість до впливу високих навантажень;
  • залягання водоносних горизонтів;
  • ерозійні та карстові процеси;
  • сейсмологічна і тектонічна активність.

Знання про особливості ґрунту на ділянці дозволяють проектувальникам правильно обрати тип фундаменту, матеріали для зведення опорних конструкцій, тип покрівлі. Крім того, на підставі досліджень приймається рішення про вид і кількість використовуваних тепло- і гідроізолятор. Отже, можна уникнути багатьох ризиків і істотно заощадити на будівництві.

Геологія ділянки під будівництво: особливості процесу

Навіть якщо зведення об’єкта відбувається за типовим проектом, його необхідно адаптувати до геологічних умов конкретної ділянки. Щоб максимально точно визначити оптимальну пляму забудови і ключові характеристики земельного наділу, проводять буріння інженерно-геологічних свердловин. Буріння свердловин у геології передбачає забір зразків ґрунту, які надалі будуть досліджені в лабораторних умовах. Також за допомогою свердловин встановлюється глибина залягання підземних вод. Крім методу буріння, часто застосовується метод статичного зондування. Його суть полягає у вдавлюванні спеціального зонда в ґрунт з метою визначення показників опірності до деформації та стійкості до навантажень.

Примітно те, що роботи з геології під котедж можна проводити в будь-яку пору року. Важливий момент — неможливість виміряти рівень підняття ґрунтових вод. Тоді в технічному звіті вказують прогнозований показник з урахуванням клімату і кількості опадів, характерних для даного регіону.

Де замовити геологічні вишукування в Дніпрі?

Компанія «Геоспектр-7» зробить все акуратно, швидко і точно в строк. За 8 років роботи в області землеустрою ми накопичили величезний практичний досвід, який в поєднанні зі штатом кваліфікованих фахівців і сучасною технічною базою дозволяє нам розв’язувати земельні питання будь-якої складності. Зателефонуйте нам і переконаєтеся, що ми — найкращі у своїй справі!