Геодезичні роботи при землеустрої ціну уточнюйте Термiн виконання робіт - вiд — до —

Що припускають геодезичні роботи при землеустрої?

 

Найчастіше геодезичні роботи при землеустрої необхідні для оформлення документів, що підтверджують право власності на конкретну ділянку землі. Під час виконання вишукувань можна отримати максимально повні відомості про земельну ділянку, які будуть служити основою для подальших землевпорядних заходів. Геодезія місцевості передбачає ряд процедур:

 

  • Кадастрова зйомка. Цей вид робіт дозволяє встановити фактичні межі земельної ділянки, погодити їх із власниками суміжних наділів, а також відновити рубежі в разі їх втрати. Результатом процедури є складання кадастрового плану, які подається до земельного кадастру;
  • Топографічна зйомка. Необхідна для відображення особливостей рельєфу, ландшафту ділянки, розташування всіх об’єктів і споруд, в тому числі і підземних. Результат — топографічні карти і плани;
  • Межування. Передбачає винос меж ділянки в натуру, закріплення їх межовими знаками в поворотних точках. За підсумками робіт складається акт межування.

Щоб уникнути проблем, пов’язаних з оформленням правовстановлюючих документів, варто звернутися до професіоналів з компанії «Геоспектр-7». У нас є сучасна технічна база, величезний досвід і бажання допомогти кожному клієнтові, тому успіх гарантований. Обирайте кращих — обирайте «Геоспектр-7»!