Геодезичні роботи при будівництві 5 000,00 грн Термiн виконання робіт - вiд 1 до 3-х днів

Геодезичні роботи при будівництві: обґрунтованість комплексу заходів

 

Такий напрям, як геодезія в будівництві, покликаний створювати точне проектування розміщення конструкцій з урахуванням їх геометричних характеристик і чинних норм. Даний комплекс передбачає різноманітні вимірювальні та обчислювальні заходи, а також контроль етапів спорудження будівель.

Від того, наскільки грамотно виконана геодезія, будівництво залежить безпосередньо, оскільки відповідні дослідження дозволяють правильно створити розбивну основу, передбачити можливі деформації інженерної конструкції, а також будівель, що потрапляють в зону впливу поточної забудови. Крім того, геодезичні вишукування допомагають вибрати оптимальний майданчик для забудови з відповідним типом ґрунту, особливостями ландшафту й іншими важливими нюансами.

Починається геодезичний контроль ще з прийому проектних документів. Фахівці виявляють розбіжності в геометричних параметрах майбутніх будівель, здійснюють винесення і закріплення осей будівель, виробляють поетапний контроль процесу зведення споруд, установки або дублювання геодезичних знаків і т.п. Настільки специфічні заходи вимагають належної кваліфікації, тому довіряти проведення геодезичних робіт на будівельному майданчику слід виключно висококваліфікованим інженерам.

 

Які заходи передбачає геодезія для будівництва?

До переліку геодезичних процедур, що здійснюються при спорудженні промислових і житлових будівель, а також під час відновлювальних і ремонтних робіт, входять:

  • Розбивка осей споруди і подальший винос в натуру як архітектурних споруд, так і ліній комунікацій.
  • Відстеження осідань споруджуваних або вже побудованих конструкцій або їх окремих елементів.
  • Спостереження за деформаціями споруд, що знаходяться поблизу з будмайданчиком.
  • Розрахунок і нагляд за земляними роботами.
  • Визначення меж площі, відведеної під забудову, а також відновлення межових знаків.
  • Проведення контрольної зйомки етапів будівництва та ін.

Компанія «Геоспектр-7» здійснює геодезичні роботи під час будівництва комплексно, що значно скорочує терміни виконання вишукувань і надання регламентованої документації, а також дозволяє заощадити кошти. На озброєнні наших інженерів є високоточні професійні інструменти, що забезпечують максимальну ефективність результату і прогнозів досліджень.