Геодезичний контроль ціну уточнюйте Термiн виконання робіт - вiд — до —

Для чого необхідний геодезичний контроль на будмайданчику?

 

Забезпечити правильність монтажу споруд, що зводяться, та їх окремих елементів покликаний геодезичний контроль, який водночас відстежує, чи точно дотримуються чинні будівельні норми. Дана послуга входить до переліку обов’язкових заходів, що проводяться на будмайданчику, і складається з таких процедур:

  • Спостереження за зведенням конструкцій, як постійних, так і тимчасово закріплюваних, а також їх окремих деталей, і контролювання точності їх розташування. Перевірка точності прокладки ліній комунікації на відповідність проекту.
  • Інспектування коректності установки фундаменту.
  • Проведення зйомки різних положень споруди і її елементів після закінчення монтажних робіт. Сюди ж входить зйомка фактичного положення ліній комунікацій.

Як проходить процедура?

Здійснюється геодезичний моніторинг будівель і споруд в такий спосіб: спершу розраховуються осі будівель щодо намічених інженерами розбивних меж. Фахівці «Геоспектр-7» розміщують так звані маркери і репери на підконтрольному майданчику. Далі вимірюється дистанція між ними із залученням високоточної апаратури. Дані заносяться в спеціалізовані журнали і використовуються для усунення похибок, якщо такі виникають.