Геодезична зйомка 2000,00 грн Термiн виконання робіт - вiд 1 до 2 днів

Геодезична зйомка та її функціональне призначення

 

При проектуванні і в процесі будівельних робіт не обійтися без такої процедури, як геодезична зйомка, оскільки це багатофункціональний захід здатний забезпечити точними розрахунками, а також допоможе уникнути помилок при:

  • Спорудженні нових об’єктів.
  • Реконструкції застарілих будівель або тих, що просіли або деформувалися.
  • Прокладанні ліній комунікацій як під землею, так і на її поверхні.
  • Будівництві автобанів, ж / д ліній і т.п.

Нерідко даною послугою користуються не тільки великі будівельні організації, а й приватні особи. Наприклад, перед початком будівництва геодезична зйомка земельної ділянки допоможе виявити нерівності рельєфу на ньому та інші нюанси, які необхідно врахувати при складанні проектної документації. Крім того, геодезична зйомка ділянки може знадобитися і при плануванні різних операцій зі зміни власності на неї на зразок купівлі-продажу або передачі спадкоємцям. Щоправда, деякі народні умільці, дізнавшись, скільки коштує геодезична зйомка ділянки, намагаються зробити її власними силами, припускаючись маси помилок, після чого всі документи виявляються некоректними і заважають правильно оформити угоду.

Куди звернутися для проведення заходів із геодезії?

Якщо місто, в якому вам потрібна геодезична зйомка — Дніпро, зверніться до інженерів компанії «Геоспектр-7». Наші фахівці проконтролюють якість кожного етапу здійснюваних робіт, виявлять невідповідності будівельниму проекту з метою їх своєчасного коригування, а також проведуть геодезичні зйомки, необхідні для укладання різних угод.