Геодезична зйомка для підведення комунікацій від 2500 грн з узгодженням Термiн виконання робіт - вiд 3 до 4 днів

Геодезична зйомка для підведення комунікацій — Газу, ЛЕП та ін.

 

Проведення геодезичної зйомки дозволяє не тільки скласти точний план місцевості, а й допомагає вирішити ряд завдань по успішному опануванню земельної ділянки. Однією з таких задач є підведення інженерних комунікацій. Це може бути:

  • газопровід;
  • водопровід;
  • каналізація;
  • лінії електропередач і зв’язку.

Найчастіше в подібних цілях топографічне дослідження місцевості виконується в масштабі від 1:500. Цього співвідношення цілком достатньо, щоб отримати повне уявлення про особливості рельєфу і розташування об’єктів щодо один одного. Можна замовити і великомасштабну зйомку (1:100), яка дозволить точно позначити місцезнаходження дерев, кущів, МАФів на території. Однак даний розмір топознімання доцільно використовувати на невеликих ділянках.

У ході досліджень застосовується спеціальне обладнання, пристосування та інструменти. Тому з цілями дослідження краще визначитися на початковому етапі. Компанія «Геоспектр-7» допоможе розробити топографічний план потрібного масштабу якісно і за мінімальних витрат. Усі послуги можна замовити під ключ, що істотно заощадить ваш час. Телефонуйте нам в будь-який день, щоб отримати первинну консультацію!