Геодезична зйомка підземних комунікацій ціну уточнюйте Термiн виконання робіт - вiд 1 до 2 днів

Геодезична зйомка підземних комунікацій — Інженерних мереж

 

Будівництво житлових та промислових будинків і споруд супроводжується облаштуванням різних інженерних мереж. Це можуть бути системи опалення та подачі газу. Трубопроводи водопостачання та каналізаційні колектори, лінії зв’язку та електроживлення. Оскільки більшість з них облаштовуються під землею, точність прокладання потребує особливого контролю. Це стане запорукою безпечного та якісного життєзабезпечення населення.

Що таке геодезична зйомка підземних комунікацій?

Це визначення положення різних інженерних мереж, яке проводиться як під час будівництва, так і після завершення робіт до моменту засипання траншеї. Так, виконавча зйомка водопроводу проводиться в місцях вводу та випуску, точках приєднання трас, водопровідних колонок, тощо. А для мереж водовідведення контролюються місця приєднання колекторів, дренажні системи, випуски, колодязі та т. ін. Таким чином, геодезична зйомка охоплюю будь-які елементи інженерних мереж та прямі ділянки з частотністю не менше 50 м.

Для чого необхідна послуга?

Ця процедура необхідна для здійснення контролю за прокладанням інженерних комунікацій. Картографування ділянки забудови дозволяє вчасно помітить найменші відхилення від проєкту та швидко їх виправити.

Топографо-геодезичне дослідження інженерних мереж потребує високої кваліфікації, точного обладнання та сучасного програмного забезпечення. Усім цим забезпечена наша компанія «Геоспектр-7».

Чим корисна та в яких випадках необхідна послуга?

Ця процедура дозволяє визначити:

  • висотні відмітки мережі, що прокладається;
  • розташування підземних та наземних будівель та споруд;
  • розташування наявних інженерних комунікацій.

Отже, вона обов’язково необхідна при зведенні будь-яких підземних комунікацій.

Етапи та порядок виконання робіт

Після отримання замовлення та ознайомлення з об’єктом інженери-геодезисти прибувають на місце. Там проводиться відповідна геодезична зйомка. Об’єктом можуть виступати як наявні інженерні мережі, так і ті, що прокладаються. У такому випадку процедура має назву виконавчої геодезичної зйомки. Вона може дати підтвердження відповідності прокладання мереж усім чинним нормативам. А також допомогти в розрахунку остаточного кошторису на підземні роботи.

По закінченню робіт на місцевості проводиться обробка результатів вишукувань з оформленням відповідних документів — технічного звіту та топографічного плану.

Вартість та умови роботи

Для замовлення послуги необхідно надати для ознайомлення всі наявні матеріали по об’єкту. Вартість робіт визначається індивідуально та залежить від їх масштабу та інших особливостей. Значний досвід дозволяє нашим фахівцям забезпечити якісну та оперативну роботу. Вони добре знайомі з особливостями кожного виду підземних інженерних комунікацій. Та мають відповідну кваліфікацію для проведення робіт.

Що надається клієнту за цією послугою

За результатами роботи складається технічний звіт із докладним описом процедури. А також супровідні креслення з інформацією про тип та розташування об’єкту. Залежно від особливостей місцевості та щільності розміщення мереж та споруд зйомка може виконуватись в масштабі від 1:500 до 1:200. При цьому окрім самих підземних комунікацій топографічний план відображає рельєфні особливості.

Відповіді на типові запитання

Який термін виконання замовлення?

Час виконання робіт залежить від особливостей ділянки і наявного пакета документів. У середньому становить 1-2 дня. Уже в день звернення ви отримуєте повну інформацію по своїй заявці. А на наступний день інженери компанії приступають до вирішення питання.

Які гарантії ви надаєте?

Компанія «Геоспектр-7» має в своєму розпорядженні всі необхідні ліцензії. Це означає, що всі послуги виконуються з дотриманням усіх нормативних актів. В арсеналі – високоточне обладнання та багаторічний досвід вирішення питань будь-якої складності. Чи готові проконсультувати по виниклих питань на будь-якому етапі роботи.