Геодезія Дніпро від 2000,00 грн Термiн виконання робіт - вiд 1 до 2 днів

Послуги з геодезії: в яких випадках можуть знадобитися?

 

Ідеально рівних земельних ділянок, на яких відсутні будь-які ландшафтні перепади, практично не буває. Тому перед будівництвом складних архітектурних об’єктів, магістралей, електроліній і навіть звичайних житлових будинків потрібно зробити комплекс спеціалізованих досліджень, які виявлять всі нюанси ландшафту. До замовлення таких послуг вдаються не тільки великі будівельні компанії — геодезичні роботи в Дніпрі часто замовляють і приватні особи, яким потрібно:

  • Підготувати документацію на земельну ділянку перед тим, як вона буде внесена до кадастру або оформлена у власність.
  • Провести уточнення меж наділу при виникненні спірних моментів в їх позначенні.
  • Перед початком будівництва житлового будинку або функціональних будівель, реконструкційних робіт на кшталт прибудови додаткових приміщень або проведення ліній комунікацій.
  • Після завершення будівельних робіт геодезія в Дніпрі також може знадобитися перед введенням споруди в експлуатацію.

Види послуг з геодезії та землеустрою і завдання, які вони вирішують

Неважливо, на якій місцевості або в якому місті проводиться геодезія — Дніпро, Київ або будь-який маленький населений пункт — вона покликана виявити ландшафтні особливості ділянки, щоб уникнути можливих проблем зведення споруд на ній. За видами робіт геодезія в Дніпрі поділяється на:

  • Топографічну зйомку — послугу, необхідну для створення геодезичного плану. Дана документація дозволяє детально розглянути на горизонтальній проекції всі нерівності ландшафту, а також розташування всіх об’єктів на території досліджуваної території.
  • Розбивну, що служить сполучною ланкою між проектуванням споруд та їх безпосередньою спорудою. Розбивка дозволяє перенести об’єкти, помічені у проектних документах, на ділянку, намітити головні й другорядні осі будівель і т.п.
  • Виконавчу — контрольний етап, що виконується після кожного циклу будівництва. Робиться з метою відображення на папері реального прогресу будівництва, його відповідності проектній документації та встановленим нормам.
  • Моніторингового — виявляє наслідки нерівномірного осідання будівлі, архітектурні та інші дефекти. Вчасно викликаний геодезист в Дніпрі не тільки забезпечить регулярний контроль технічного стану об’єкта, а й запобігти можливим руйнуванням.

Проведення таких досліджень — дуже важливий етап планування будівництва та технічного контролю, тому довіряти його слід виключно професіоналам. Якщо місто, в якому вам знадобилися послуги з геодезії — Дніпро, звертайтеся в компанію «Геоспектр-7». Багаторічний досвід, кваліфіковані фахівці та унікальне обладнання допоможе вам швидко отримати результати досліджень і супровідний пакет документів.