Генеральний план населеного пункту ціну уточнюйте Термiн виконання робіт - вiд 3 до 6 місяців

Генеральний план населеного пункту

 

Генеральний план міста — містобудівний документ, що складається відповідно до інтересів громади та вимог державного законодавства. Документ охоплює питання планування, будівництва та інших видів використання площі населеного пункту на довгострокову перспективу. Тобто будь-яка забудова суб’єктом містобудування обов’язково має проводитись з урахуванням генплану міста.

Згідно із законодавством генеральний план населеного пункту складається на будь-який термін. Мінімальна періодичність внесення змін до документа обмежена терміном в п’ять років.

Зміст генерального плану забудови

До генерального плану території населеного пункту входить текстова та графічна частина. Текстова складається з аналітичного розділу, пропозицій та проєктних рішень, основних показників генплану забудови та наочних схем.

Графічна частина містить:

  • схеми розташування міста, наявне використання території та обмеження планування;
  • плани перспективного розвитку міста та обмежень у межах запропонованого проєкту;
  • схеми інженерних комунікацій, автодоріг, залізниці та інше.

Отже, генеральний план села або міста задає напрямок, за яким буде розвиватись інфраструктура найближчим часом.

Особливості генерального плану земельної ділянки

Розроблений та затверджений генеральний план території дозволяє переведення комунальної або державної власності в іншу власність чи оренду для потреб містобудівництва. У разі відсутності цього документу така передача вважається незаконною. Ще одним обмеженням є зміна цільового призначення ділянки, якщо вона не відповідає розробленому детальному плану території.

У результаті генеральний план і детальний план території дозволяють займатися довгостроковим плануванням та залучати інвесторів. Доступність цих матеріалів гарантується чинним українським законодавством.

Розроблення генерального плану території — кропітка та відповідальна робота, від якої залежить майбутній розвиток населеного пункту. Тому її краще довірити досвідченим спеціалістам, які врахують усі нюанси документу. Замовити генеральний план території можна, звернувшись до спеціалістів нашої компанії. Високий професіоналізм доведений багаторічним досвідом та чисельними позитивними відгуками замовників.