Ескізний проект будинку від 5000 грн Термiн виконання робіт - вiд 5 до 10 днів

Ескізний проект будинку

 

Високі вимоги до сучасного проектування і різноманітність матеріалів дозволяють отримати максимально зручний і комфортний будинок. А уявити майбутню будову, не заглиблюючись в проектні роботи, допоможе ескізний проект будинку. З його допомогою можна оцінити масштаби будівництва і прийняти принципові рішення по конфігурацію, стиль і інші параметри будівлі.

Що таке ескізний проект будинку?

Це комплект первинних документів для проектування будівлі, на підставі якого виконуються подальші архітектурні та конструктивні розрахунки і креслення. Ескізний проект визначає загальні принципи будівництва, а також зовнішній вигляд і функціональність майбутнього будинку.

Для чого потрібна і чим корисна ця послуга?

Попередня стадія проектування зачіпає архітектурні, мистецькі та екологічні рішення. Таким чином, дозволяє замовнику переконатися, що враховані всі його побажання і потреби. І при необхідності своєчасно внести в майбутній проект важливі корективи.

У яких випадках необхідний ескізний проект будинку?

Подібний документ необхідний на початковому етапі проектування будинку, коли потрібно оцінити його розташування на ділянці, а також різні варіанти планування і фасадів. Фактично документ можна порівняти з олівцевим начерком перед перетворенням його в повноцінне художнє полотно. На підставі ескізного плану складається початково-дозвільна документація на будівництво, після чого можна приступати до підготовки повноцінного детального проекту.

Порядок виконання послуги

Роботи виконуються наступним чином:

  1. Обговорення побажань клієнта, знайомства з наявною документацією, оформлення замовлення.
  2. Збір додаткової інформації, складання попередніх ескізів.
  3. Розробка остаточного варіанту і надання результатів замовнику.

Умови і вартість надання послуги

Для замовлення послуги необхідно надати всі наявні матеріали по майданчику і узгодити побажання замовника. Ціна робіт визначається індивідуально в залежності від їх обсягу та особливостей. Орієнтовна вартість – від 5000 грн.

Після закінчення робіт клієнт отримує ескізний план будинку, виконаний згідно з усіма діючими нормами і правилами. У нього входять графічні матеріали: генеральний план, поверхові плани, зовнішній вигляд і розрізи фасадів, об’ємне зображення будівлі. А також пояснювальна записка з детальним описом параметрів, конструкції та інших особливостей будинку.

Відповіді на типові запитання

Скільки часу буде потрібно?

Середні терміни виконання робіт – 5-10 днів. Заявка на послугу обробляється в день звернення і вже на наступний день отримує статус «в роботі».

Які гарантії надаються?

Наша компанія має багаторічний досвід роботи, висококваліфікованих співробітників і ліцензії на всі види послуг, що надаються. Тому ми з упевненістю гарантуємо високу якість послуг і на будь-якому етапі готові надати детальну консультацію і відповіді на всі ваші запитання.