Дистанційне зондування 200,00 грн/Га Термiн виконання робіт - вiд — до

Переваги дистанційного зондування

 

У широкому сенсі дистанційне зондування — це отримання відомостей про поверхні досліджуваної території та об’єктах, розміщених на ній, без фізичного контакту з ними. Дані, одержувані в ході такого дослідження, підвищують ефективність будівельних і сільськогосподарських робіт, транспортної сфери, паливно-енергетичного комплексу та ін.

Впровадження такого методу, як зондування землі, дозволяє:

  • Забезпечити відповідні органи місцевого самоврядування актуальними і правдивими даними, які стосуються потенціалу місцевості з точки зору його природно-ресурсних характеристик, і відомостями про наявні об’єкти.
  • Виявити невживані сільськогосподарські землеволодіння і ділянки, які використовуються неефективно.
  • Отримати точніші й актуальніші плани населених пунктів.
  • Скласти прогнози екологічних явищ, які можуть виявитися несприятливими. Наприклад, різні ерозії ґрунту.
  • Вирішити в коротші терміни судові суперечки, що стосуються користування ділянкою.
  • Скласти план зонування території, покликаний створити сприятливі умови для населення, запобігти техногенним та природним катастрофам, перенаселення тощо. Також грамотне зонування території дозволить зберегти при забудові, що активно ведеться, об’єкти історико-культурної спадщини та забезпечити належний екологічний стан регіону.

 

У ході інженерно-геодезичних досліджень також може використовуватися GPS зйомка місцевості, що відрізняється мобільністю і високою швидкістю виконання досліджень, а також можливістю виробляти їх на великій відстані.