Детальний план території Київ 20 000,00 грн. Термiн виконання робіт - вiд 20 днів до 2-х місяців

Що таке детальний план території?

Детальний план території (ДПТ) є одним з найбільш важливих містобудівних документів, який регулює принципи організації та подальшого розвитку конкретної ділянки місцевості. У ДПТ чітко прописуються такі моменти, як:

  • під які цілі може використовуватися земельна ділянка;
  • які параметри повинен мати об’єкт, що зводиться (висотність, поверховість, щільність забудови);
  • будівельні обмеження з урахуванням червоних ліній і плану зонування території;
  • система інженерних мереж;
  • порядок благоустрою місцевості й формування екосистеми за допомогою озеленення земельної ділянки;
  • порядок і послідовність здійснення реконструкції;
  • розподіл території згідно з будівельними нормами і держстандартом.

Наявність ДПТ дозволяє оцінити перспективність реалізації проекту на конкретній місцевості, що знижує можливі ризики та сприяє більш раціональному використанню земельних ресурсів.

 

В яких ситуаціях може знадобитися ДПТ?

Цей містобудівний документ дозволяє отримати землю у володіння або користування під певні потреби. Тобто землевідведення можливе при наявності ретельно розробленого документа. Складати новий ДПТ доведеться і при зміні цільового призначення ділянки незалежно від того, є на ньому вже споруди чи ні. Також ДПТ знадобитися при намірі провести реконструкцію будівель. Крім того, детальний план буде необхідний для розв’язання інших земельних питань, пов’язаних із встановленням меж земельної ділянки або його відчуження.

 

Де замовити ДПТ?

Потрібно зазначити, що планування території пов’язане з певними складнощами і вимагає знання тонкощів роботи із землевпорядною документацією. Тому оптимальний вибір — замовити послуги в ТОВ «Геоспектр-7». Наша компанія якісно й оперативно розробить детальний план території в м. Київ, який буде гарантовано затверджений. Зв’яжіться з нами за телефоном або електронною поштою, щоб переконатися у правдивості наших слів!