Детальний план території будівництва 20 000,00 грн. Термiн виконання робіт - вiд 20 днів до 2-х місяців

Детальний план території будівництва: що це таке?

 

Детальний план території — комплексний документ, який регламентує планувальну організацію ділянки, що забудовується, а також визначає порядок її подальшого розвитку. У першу чергу цей документ необхідний для отримання землі під потреби будівництва. У зв’язку з останніми змінами в Законі «Про регулювання містобудівної діяльності» процедура землевідведення починається тільки після затвердження ДПТ місцевою владою. Це важливий момент, оскільки в детальному плані повинні грамотно поєднуватися особливості місцевості, параметри споруджуваного об’єкта і перспективи розвитку території на 5-10 років (будівництво автодоріг, ліній зв’язку і т.п.). У детальному плані будівництва описуються:

  • мета і функції, під які виділяється ділянка землі;
  • заплановані зміни поточного ландшафту;
  • режим і характеристики забудови з урахуванням ДНБ України та правил протипожежної безпеки;
  • черговість підведення інженерних комунікацій, обсяги інженерної підготовки;
  • червоні лінії, містобудівні умови й обмеження;
  • формування руху пішоходів і транспорту;
  • порядок озеленення території та створення екосистеми;
  • межі прибережних захисних смуг, пляжних зон водойм;
  • параметри реконструкції наявних будівель.

Поряд із текстовими описами детальний план забудови території містить графічні матеріали. У документі враховується інтеграція проекту в архітектуру міста. Потрібно зазначити, що розробка ДПТ — складний процес, який вимагає фундаментальних знань в області містобудування, вміння аналізувати і систематизувати великі обсяги інформації, а також прогнозувати напрям розвитку місцевості.

Для кого актуальний детальний план забудови?

Цей землевпоряджувальний документ, перш за все, знадобиться різним будівельним компаніям і власникам земельних наділів, площа яких не менше 0,1 Га. Тепер навіть для такої невеликої ділянки необхідно розробляти ДПТ на початку будівництва об’єктів житлового та нежитлового фондів і запланованої реконструкції наявних споруд. Крім того, при зміні цільового призначення території також буде необхідний ДПТ. Як приклад може служити ситуація, коли цільове призначення полягає в експлуатації раніше зведених споруд, а потрібно побудувати нову будівлю. Саме в таких випадках складається детальний план під будівництво.

«Геоспектр-7»: якість і швидкість

Наша компанія пропонує якісну розробку ДПТ в найстисліші терміни. Ціна послуг багато в чому залежить від обсягу роботи та складності проекту. Складемо детальний план території для будівництва під різні потреби: АЗС, кафе, аптека і т.п. Всі роботи можна замовити під ключ, що позбавить вас від болісних походів по всіляких інстанціях. Ми працюємо 7 днів на тиждень, тому доступні для розмови в будь-який зручний час!