Детальний план території Одеса 30 000,00 грн. Термiн виконання робіт - вiд 20 днів до 2-х місяців

Облаштування земельної ділянки: детальний план території

У зв’язку з останніми змінами в містобудівному законодавстві детальний план території є вагомим документом при розробці проекту забудови. Якщо раніше ДПТ був необхідний тільки для проведення землевпорядних робіт на території районів і кварталів, то тепер цей документ потрібен при маніпуляціях із земельною ділянкою площею від 0,1 га або 10 соток. За своєю суттю ДПТ регламентує порядок організації та перспективи розвитку конкретної місцевості. Крім того, в ньому прописуються функціональне призначення землі, її просторова композиція, ключові параметри об’єктів, що зводяться, і об’єктів, що підлягають реконструкції.

Область використання ДПТ

Область застосування ДПТ досить широка. За своїм змістом детальний план є уточнювальною версією генплану. Тому основна цінність цього документа полягає в зниженні ризику для забудовника на ранніх етапах. Адже процедура передачі землі в користування починається тільки після ретельного опрацювання ДПТ і його затвердження місцевими органами влади. Також ДПТ буде потрібен:

  • при необхідності змінювати використання земельної ділянки;
  • при зміні цільового призначення ділянки з вже наявними спорудами;
  • при проведенні реконструктивних робіт;
  • при забудові території.

Цікава особливість цього типу документації полягає у відповідності майбутньої споруди ключовим віхам у розвитку району та всього міста на найближчий період. Важливо, щоб об’єкт вписувався і в загальну архітектурну картину. З огляду на комплексність та складність розробку ДПТ краще надати компаніям, які вже мають успішний практичний досвід роботи з документами подібного рівня і можуть гарантувати їх твердження владою.

«Геоспектр-7»: тримаємо руку на пульсі подій

Компанія «Геоспектр-7» завжди відповідально підходить до виконання своїх обов’язків. Ми уважно стежимо за змінами в землевпорядному законодавстві, тому завжди в курсі подій. Якщо місто, в якому вам потрібен детальний план території — Одеса (ДПТ Одеса), то ТОВ «Геоспектр-7» — кращий вибір для вирішення подібних завдань. Наша команда якісно розробить ДПТ Одеса будь-якої складності, позбавивши клієнта від походів по всіляких інстанціях. Ми працюємо 7 днів на тиждень, тому замовити послуги можна в зручний для вас день.