Архітектурний проект будинку ціну уточнюйте Термiн виконання робіт - вiд 5 до 15 днів

Архітектурний проект будинку як важливий підготовчий етап

Етапу будівництва житлового будинку передує підготовка спеціальної документації, яка є основою для всіх майбутніх етапів зведення споруди, а також розробляється з урахуванням чинних у сфері будівництва норм і правил. Маючи в наявності архітектурний проект будинку, набагато простіше уявити, як буде виглядати майбутня будівля, і вчасно внести необхідні корективи. Документ являє собою об’ємно-планувальні рішення, що передбачають всі конструктивні особливості будівлі, починаючи від зовнішнього вигляду і закінчуючи найдрібнішими елементами, а також розміщенням на ділянці.

Крім того, даний документ знадобиться для отримання дозволів у різних інстанціях, а також необхідний для оформлення паспорта, без якого спорудження неможливо зареєструвати законним чином. Також на підставі даного документа розробляється конструктивна частина, де вказується розташування інженерних мереж, робляться фінансові розрахунки із зазначенням матеріалів та робіт, а також створюється дизайнерська документація.

Ретельно продуманий і професійно складений архітектурний проект будинку, ціна на який цілком виправдана можливістю заздалегідь розрахувати всі витрати і уникнути непотрібних витрат, дозволить грамотно спланувати житло вашої мрії.