Аналіз грунту ціну уточнюйте Термiн виконання робіт - вiд 1 до 2 днів

Аналіз грунту — Аналіз грунту при будівництві

 

Розтріскування стін, перекіс фундаменту й опорних конструкцій, осідання ґрунту — невеликий перелік того, що може статися за відмови від проведення процедури геологічного вишукування грунту. Вивчення ґрунтового складу земельної ділянки є важливим підготовчим етапом будь-яких будівельних робіт. Крім того, потрібно зауважити, що аналіз грунту — один із компонентів цілого комплексу інженерно-геологічних вишукувань, який дозволяє визначити:

  • грунтовий склад;
  • щільність і пористість пластів порід;
  • глибину залягання водоносного горизонту;
  • насиченість землі порожнечами і коефіцієнт пучинистість;
  • опорну здатність;
  • глибину промерзання;
  • ступінь осідання.

В залежності від результатів дослідження, фахівці роблять прогноз щодо того, як буде поводити себе ґрунт уже після зведення об’єкта. При цьому беруться до уваги кліматичні умови і рівень опадів, характерні для конкретного регіону. Отже, вже на етапі проектування можна уникнути проблем, пов’язаних із підтопленнями фундаменту, зсувами, пучинистістьм, вимиванням та іншими агресивними явищами.

Як відбувається вивчення грунту?

При дослідженні земельної ділянки часто застосовується метод буріння свердловин — найпоширеніший спосіб аналізу грунту, ціна якого відносно невисока і залежить від кількості зроблених свердловин. При цьому ґрунтовий склад визначається дуже точно. Для невеликих ділянок досить пробурити дві-три свердловини в різних місцях. Можна зробити і більше, але і вартість робіт у такому разі буде вищою.

Основна мета такого методу полягає у зборі образків ґрунту, які потім ретельно вивчаються в лабораторії за допомогою високоточного обладнання та професійного програмного забезпечення. Після чого замовнику видається довідка про склад грунтів — офіційний геодезичний документ, необхідний для початку будівництва.

Довідка про склад грунтів: як отримати в Дніпрі?

Щоб отримати подібний документ швидко у Дніпрі, варто звернутися в компанію «Геоспектр-7». Наша компанія понад 8 років успішно надає послуги в області землеустрою та геодезії. При вивченні земельної ділянки фахівці роблять точні розрахунки і враховують всі можливі ризики, які можуть виникнути у процесі будівництва. Тому з нашою компанією будь-який ваш проект буде успішно реалізований!