Аерофотозйомка місцевості від 200,00 грн/Га Термiн виконання робіт - вiд 1 до 3 днів

Аерофотозйомка із застосуванням БПЛА

 

Сьогодні геодезія й аерофотозйомка тісно співпрацюють, оскільки дослідження території, що здійснюється із застосуванням БПЛА, забезпечує фахівців якісними оглядовими знімками місцевості, що по точності не поступаються топопланів. Безпілотники літають над поверхнею досліджуваної території на висоті кількох метрів, що дозволяє охопити кожен шматочок земельної ділянки незалежно від його розмірів. Крім того, ціна аерозйомки з квадрокоптера виправдана актуальністю і точністю знімків, а також швидкістю їх здійснення.

Проводиться аерофотозйомка місцевості керуючим, який управляє польотом дрона і може при необхідності поміняти маршрут, направивши БПЛА в потрібну сторону, щоб уточнити отримані дані або детальніше розглянути спірну ділянку. Топографічна зйомка з використанням безпілотників надає знімки, за якими створюються карти і ортофотоплан.

Перевагами аерозйомки, вартість якої залежить від складності та розмірів об’єктів, що знімаються, є:

  • Економія, оскільки для надання послуги не потрібно великої кількості фахівців, а експлуатація дронів обходиться значно дешевше, ніж використання літаків або вертольотів.
  • Об’єктивність — отримані відомості в будь-який час можна перевірити ще раз, а результати складаються неупереджено.
  • Оперативність — вишукування, як і аналіз, а також коригування отриманих кадрів завдяки сучасному обладнанню та програмному забезпеченню здійснюється максимально швидко.