Аерофотозйомка. Виконаємо фотографування території для отримання і надання об’єктивних просторових даних великих площ в координатах: полів, промислових підприємств, міст, селищ, для складання ортофотоплану, в тому числі для маркшейдерії.

Геодезія. До неї відноситься, наприклад, топографічна зйомка. Що складається з комплексу робіт, під час проведення яких вивчається місцевість і відбувається фіксування об’єктів на земельній ділянці. Ми виконуємо широкий спектр геодезичних робіт для реконструкції, будівництва або проектування різних об’єктів, а саме топозйомка ділянки, встановлення меж ділянки, винесення меж в натуру, винос осей, інженерно-геодезичні вишукування, виконавча зйомка, геодезична зйомка при будівництві ж/д шляхів, геодезичне нівелювання полу або траси, виконаємо розбивку фундаменту або котловану, вимірювання об’єму сипучих матеріалів – вугілля, щебеню, шлаку, зерна і інше.

Геологічні вишукування. Перш ніж купувати ділянку для будівництва, або безпосередньо перед будівництвом необхідна геологія ділянки (геологія грунту), не тільки для дозволу на будівництво, а й для впевненості самого забудовника в надійності і міцності майбутньої споруди. Наша компанія виконає геологічні роботи будь-якої складності, проведемо інженерно-геологічні вишукування, аналіз грунту на сучасному обладнанні швидко і якісно.

Генеральний план селища / міста. Проект на підставі якого відбувається планування, забудова та інші містобудівні заходи щодо розвитку і використання територій. Документ має велике зображення проектованого об’єкта, накладеного на топографічний план місцевості. У нас ви можете замовити розробку генлана села / селища, а також міста “під ключ”. При необхідності, зберемо всі необхідні вихідні дані, на власному обладнанні проведемо топографічну зйомку місцевості і захистимо наш проект при розгляді сільською, селищною, міською радою. Не має значення де знаходиться населений пункт, на який необхідно розробити генплан, адже ми працюємо на території всієї України.

Детальний план території. Розробимо детальний план території для будівництва в межах і за межами міста з розміщення різних промислових та інших комплексів: зерносушарок, сонячних електростанцій, складів, автозаправних станцій, або магазину, будинку, готелю. Також маємо досвід розробки ДПТ кварталу міста. Працюємо на території всієї України під ключ (геодезична зйомка, захист проекту на містобудівній раді, рецензія).

Землевпорядкування. У нас ви отримаєте все необхідне для оформлення документів на майно в Дніпрі. Приватизація землі, виконаємо кадастрові роботи під ключ, розробимо проектну і технічну документацію, розробимо проект водоохоронної зони, розділ і об’єднання земельних ділянок, зміна цільового призначення землі, встановлення сервітуту, узаконення самовільної забудови та інші послуги.

Проектування.

ескізні наміри забудови земельної ділянки / Містобудівний розрахунок;
створення робочих проектів (всі розділи);
проектування будинку, котеджу;
виготовлення проектів для будівництва, реконструкції, благоустрою та озеленення території;
проект організації робіт;
паспорт опорядження фасадів;
розробка макета, дизайн проекту;
обстеження технічного стану будівель та споруд;
виготовлення проектної документації.

Розділи та рішення:

• архітектурні рішення, генеральний план, пояснювальна записка, СЕО;
• технологічні рішення;
• конструктивні рішення;
• отоплення та вентиляція;
• електротехнічні рішення;
юридичний супровід документів (отримання дозволів на початок будівництва, введення в експлуатацію збудованих об’єктів, проходження державної експертизи тощо);

Усі вищевказані послуги надаються для всіх видів будівництва: нове будівництво, реконструкції, модернізації, реставрації тощо, на всій території України. Звернувшись до нас, ви отримаєте комплексний підхід до вашого запитання в стислі терміни, наша молода, але досвідчена команда виконає всі роботи на високому рівні із застосуванням сучасного обладнання та необхідних кваліфікаційних знань. Телефонуйте, відповімо на всі Ваші запитання.

.