Геоспектр – 7

Проектно-інженерна компанія «Геоспектр-7» одна з провідних українських приватних організація, яка більше 10 років спеціалізується на виконанні всього комплексу топографо-геодезичних, геологічних, землевпорядних робіт, комплексних інженерних вишукуваннях, проектуванні, технічному обстеженні будівель і споруд, цифровий аерофотозйомки, оцінки земель і об’єктів нерухомості. Нашими клієнтами є як фізичні особи, так і компанії, державні організації, приватні підприємства в сфері будівництва та проектування.

Працюючи з нами Ви отримаєте професійний підхід до вашого запитання, мінімальні терміни, оперативне прийняття рішень з питань, що виникають в процесі роботи. Наша мета довгострокове співробітництво, тому робимо все на максимум. Для довгострокових партнерів – вигідні, індивідуальні умови роботи.

За роки роботи наша компанія зібрала і виростила в своєму штаті професіоналів своєї справи, які готові вирішити поставлені завдання.

Нас відрізняє наявність власних сертифікованих фахівців для виконання вище вказаних робіт, великого практичного досвіду, всіх супутніх послуг, а також виконання робіт «під ключ» це зручно, вигідно і економно.

Відгуки:

Сертифікати

Сертифікат інженера-землевпорядника

Сертифікат інженера-геодезиста

Сертифікат інженера-землевпорядника

З нами працюють

Метро
Варус

Отримати кваліфіковану консультацію

Заказать звонок

Укажите ваши контактные данные и
наш эксперт свяжется с вами×
Геологические изыскания

Стоимость составит:

×